trafikkasko ile şirketimin tüm araçlarının Konya da trafik sigortası ve kasko işlemlerini yaptık. Aracınıza göre fiyat teklifi oluşturmaları ve farklı şirketlerin tüm kasko seçeneklerini önümüze çıkarması muhteşem. Uygun fiyata 10 aracıma da kasko yaptırmak da çok hoşuma gitti. Çok teşekkürler.

Doğan Ü.***** Konya Trafik ve Kasko Sigortası

Bir süre önce taşındığım Konya da sağlık sigortası yaptırmak için buraya geldim. Sık sık hastaneye giden birisi olarak sigortamın birçok şeyi karşılaması çok güzel oldu benim için. trafikkasko sayesinde hızlı bir şekilde hayatınızı güvene alabiliyorsunuz. Her şey için teşekkür ederim.

Ayşe K.***** Konya Sağlık Sigortası

Konya da konut sigortası için sundukları paketler harika ötesi. Detayları anlatarak sizlere dürüst bir hizmet sunuyorlar. Aynı zamanda hiçbir problem yaşamamanız adına iyice bilgilendiriyorlar. Ben çok memnun kaldım.

Melek Ç.***** Konya Konut Sigortası

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine trafikkasko ile tanıştım. Yeni açtığım bir şubemiz oldu Konya da ve işyeri sigortası yaptırmak istedim. Sağolsunlar çok güzel bir şekilde ilgilenildi. Tüm detaylar ayrıntılı bir şekilde anlatıldı. Genel memnuniyet oranı kesinlikle çok yüksek.

TOLGA G.***** Konya İşyeri Sigortası

Aracıma geçen ay Konya da kasko yaptırmıştım. bir kamyon arkadan çarparak arabanın arkasını götürdü. Sağolsunlar trafikkasko bu gibi durumlarda ne yapacağımı anlatmıştı ve hemen işlemleri başlattım. Kaskom aracımın masraflarını karşıladı. Teşekkür ediyorum.

HAKAN T.***** Konya Kasko

Trafik ve kasko sigortasında en uygun fiyatı aldım teşekkür ederim.

AHMET D.***** Konya Trafik ve Kasko

Konya Sigortacı olarak işinin uzmanı tavsiye ederim.

ÖMER K.***** Konya Trafik Sigortası

Çok teşekkürler , başarılar.. Kaliteli firma olmak kolay değil.

HASAN A.***** Konya Trafik Sigortası

Çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz , iyi çalışmalar.

İBRAHİM K.***** Konya Dask Sigortası

Güvenilir ve sağlam firma 18 senedir hiç bir sorun yaşamadım.

SÜLEYMAN G.***** Konya Trafik Sigortası

Güler yüzlü işinin ehli on numara insan.

ALİ K.***** Konya Trafik ve Kasko Sigortası

İşin ehli Güler yüzlü arkadaşlar.

HARUN B.***** Konya Trafik Sigortası

Başarılı bir sigorta şirketi şiddet le tavsiye ederim 🙏

MUSTAFA D.***** Konya Trafik Sigortası

Murat Bey alanında tecrübeli. İşlemleri hızlı ve güvenilir şekilde yaptı.

HÜSEYİN A.***** Konya Trafik Sigortası, Konya Konut Sigortası

Biz ailecek çok memnunuz ne zaman arasak yada yolda kalsak hemen yanıt veriliyor ve ilgileniliyor. Çok teşekkür ederiz.

HAKAN Ö.***** Konya Trafik Sigortası

Uzun yıllardır Başta Kendi araçlarım olmak üzere çevremde bulunan tüm arkadaşların araçlarını Burada sigorta yaptıririm.Cok çeşitli sigorta seçenekleri ile 0 sorun güzel hizmet.Teşekkür ederim.

SEYİTHAN K.***** Konya Trafik Sigortası, Konya Kasko Sigortası

profesyonel bir site çok hoşuma gitti :)

BAYRAM Y.***** Konya Trafik Sigortası

Trafikkasko Sigortayı aradım bana çok kısa sürede 6 sigorta şirketinden fiyat verdiler. Teklif süreleri çok hızlı ve teklifleri çok uygun. Aracım için en uygun teklifi kabul ettim. Çalışanların vermiş olduğu bilgiden, ilgiden çok memnun kaldım.

HAKKI A.***** Konya Trafik Sigortası

Uygun ve makul fiyatlar tavsiye ederim ilgi alakaniza tesekkur ederim.

FARUK B.***** Konya Trafik Sigortası

Güvenilir bir firma tavsiye ederim.

METİN A.***** Konya Trafik Sigortası

İlgi, alaka, güvenilirlik, kişilik olarak mükemmel bir insan.

CEMİL A.***** Konya Trafik Sigortası

Güvenilir makul fiyata kapsamlı sigortadan faydalanıyoruz ilgi ve alakanızdan dolayı tşk ederiz.

HİMMET U.***** Konya Trafik Sigortası

Güvenilir profesyonel bir firma müşterilerle ilgisi çok olumlu ve herkese öneriyorum pişman olmazsınız.

ENİS K.***** Konya Trafik Sigortası

Guvenilir... Uygun fiyatlı.

MaG TeK HeCe AşK ***** Konya Trafik Sigortası

İşinde profesyonel , güvenli ve güler yüzlü. Her şey için murat beye çok teşekkür ederim.

VELİ K.***** Konya Trafik ve Kasko Sigortası

Uygun ve makul fiyatlar tavsiye ederim ilgi alakaniza tesekkur ederim.

YUNUS K.***** Konya Trafik Sigortası

Güvenilir bir firma aracınızın gönül rahatlığıyla sigortasını yaptırabilirsiniz eşe dosta tavsiye ederim.

HACI K.***** Konya Trafik Sigortası

Güzel fiyatlar ve müşteri memnuniyetiyle öne çıkan bir firma teşekkürler.

MEVLÜT G.***** Konya Trafik Sigortası

Kesinlikle konya da tek. Murat bey sigorta konusunda uzman hem hesaplı hem kapsamlı sigorta hizmetinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

EMRE A.***** Konya Trafik Sigortası

Murat bey sigorta poliçesinde ve kaskoda fiyat ve hizmetimizden çok tşk ederim.

FATİH K.***** Konya Trafik ve Kasko Sigortası

Gerçekten çok güzel bir firma çok memnun kaldım.

EMRE Ş.***** Konya Trafik Sigortası

Konya sigorta şirketi olarak tek geçerim ilgili ve alakalı özellikle murat bey teşekkür ederim.

HAZIM K.***** Konya Trafik Sigortası

Konya da all risk sigortası yaptırabileceğiniz tek kurumdur trafikkasko. İlgi güzeldi ve gayet net, anlaşılır. İçimde herhangi bir kuşku oluşmadan tüm işlemlerimi yaptılar.

EYÜP Y***** Konya All Risk Sigortası

Özellikle orta yaşı geçtiyseniz yarınlarınızı düşünerekten sağlığınızı garanti altına alın derim. Konya da sağlık sigortası yaptırmak isteyenlere önerebileceğim en iyi firmadır trafikkasko.

FİKRİ A***** Konya Sağlık Sigortası

Kırsal bölgelerde tarımcılık yaptığımız için ve zor geçen süreçte daha da kötüye gitmemek adına önlem amacıyla, Konya da tarım sigorta, olarak trafikkasko firması ile anlaştık. Sağ olsunlar müthiş bir ilgi gösterdiler ve tüm detayları paylaştılar. Sorunsuz bir hizmet aldık

FATİH T.***** Konya Tarım Sigortası

Konya Seyahat Sağlık Sigorta Yaptırmak İsteyenlere Tavsiye Ederim. Özellikle Sıkça Gezmek Zorundaysanız yada Keyfe Keder Geziyorsanız Muhakkak Yaptırın Derim. Çok Önemli Bir Detay. Sağlığınızı Hiçbir Şekilde İhmal Etmemelisiniz. Teşekkürler...

ŞEYMA D.***** Konya Seyahat Sağlık Sigortası

Konya da trafik sigortası yaptırmak için trafikkasko ile görüştüm. Ciddi anlamda ilgili, güler yüzlü ve bilgili bir ekiptim. Hiç tereddüt bile etmedim.

MURAT E.***** Konya Trafik Sigortası

Valla açık konuşmak gerekirse size Konya da Pert Kasko Sigorta olarak burayı öneririm. Yarın ne olacak demeyin. Başıma gelmez deyipte es geçmeyin. Aracınız ile Allah korusun bir kaza yaptığınızda arkanız sağlam olmalı. Teşekkürler trafikkasko

MUSTAFA T.***** Konya Pert Kasko

Şirket araçlarıma buradan isteğime uygun şekilde kasko yaptırdım. Sundukları paketler ve müşteri odaklı olmaları çok güzel. Araçlarımın tamamı şu an güvende. Konya da kasko sigortası yaptırmak isteyenlere öneririm. Sizlere de çok teşekkür ederim.

ERMAN H.***** Konya Kasko

Yılın belli zamanları yurtdışından gelen iş ortaklarımız oluyor. Ve buradaki olabilecek en ufak bir soruna karşı Konya da yabancı sağlık sigortası yaptırmak üzere burayı tercih ediyoruz. Hem ortaklarımız kendilerini güvende hissediyor bizde imkan sağlayabildiğimiz için memnunuz. Tabii ki sizlere de gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz ^_^

MELİKE S.***** Konya Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası

Birkaç yer ile görüştüm ve kafama yatan tek yer burası oldu. Konya da araç sigorta fiyatı teklifleri arasında uygundu. Görüştük ve sigortamızı başlattık. trafikkasko ekibi çok bilgili, yardımsever ve tüm sorulara yanıt verecek potansiyelde donanımlılar. Aklınız kalmıyor..

SERPİL M.***** Konya Araç Sigortası

Konya da araç kasko fiyatı almak için aradım. Herhangi bir hizmet almadım ama ilgi gayet güzeldi. Aklıma takılan tüm sorulara yanıt alabildim. Kısa süre içerisinde de otomobil sigortası yaptıracağım. sizleri tanımak güzeldi görüşmek üzere inşallah

ASLİHAN G.***** Konya Araç Kasko

Sigorta yaptırmak için bir araştırma yapıyordum ve trafikkasko firmasına danıştım. Çağrı merkezi hızlı bir süre içerisinde bütçe ve isteklerime göre bir sigorta paketi bularak bana sundu. Hızlı ve ilgili çalışma oldu. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

ERMAN S.***** Konya Sigorta

DASK’ımı buradan yaptırdım. Hızlı ve etkili bir şekilde bana yardımcı oldular. Ayrıca sorduğunuz tüm soruları anında cevaplayabilecek kadar bilgili bir ekibi var. Ben verilen hizmetten çok memnun kaldım. Konya dask sigorta ihtiyacı olan herkese öneririm.

SİLA B.***** Konya Dask Sigortası

Hızlı ve güvenilir bir şekilde evinizi, arabanızı sigortalatabiliyorsunuz. Mükemmel bir iletişimleri var ve bütçenize uygun bir şekilde yardımcı oluyorlar. Ben verilen hizmetten çok memnun kaldım. Herkese öneririm

TANYA K.***** Konya Araba ve Ev Sigortası

yeni aldığımız bir evin eski olmasından dolayı tedbir amaçlı olarak sigortalatmayı düşündük. Konya konut sigortası yazdığımızda burayı bulduk ve işlemleri titizlikle yaptılar. şuan evimizin garanti altında olduğunu hissediyorum herşey için teşekkür ederim.

MİRAY S.***** Konya Konut Sigortası

Konya da Zorunlu trafik sigortası ve Kasko, Konut, İşyeri, Yabancı sağlık, All Risk, Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları, Araç sigorta, Cep Telefonu Sigorta, Oto Sigortaları, Konya sigortacı olarak konusunda deneyimli bir firma tavsiye ederim.

MURAT K.***** Konya Sigorta

Sigortacınız Bir Telefon Uzağınızda